Witamy na stronie 
 
Towarzystwa Budownictwa 
Społecznego Pułtusk Sp. z o.o.
 
 
Aktualności
 

22.09.2020 r.

Dzięki staraniom Pana Burmistrza Wojciecha Gregorczyka, Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pułtusk Sp. z o.o. realizuje inwestycję polegającą na budowie instalacji rozprowadzających ogrzewanie w budynku przy ul. 17 Sierpnia 58. Dotychczasowe indywidualne systemy ogrzewania każdego lokalu z osobna, zostaną zastąpione przez podłączenie do sieci Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Pułtusku, dzięki czemu podniesie się komfort naszych lokatorów. Wykonawcą robót jest firma Instal-Bud Paweł Świderski.

                         Zarząd TBS Pułtusk Sp. z o.o.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.09.2020 r.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pułtusk Sp. z o.o. informuje, że od dnia 14.09.2020 r. rozpocznie się remont klatek schodowych w budynkach Kolejowa 3 oraz Kolejowa 3a. W związku z powyższym proszę o zachowanie ostrożności i nie dotykanie ścian ze względu na dłuższy okres schnięcia struktury ściennej. Remont przeprowadzi upoważniona przez TBS Pułtusk firma MALDOM Dariusz Byszewski.

 

Z poważaniem,

Prezes Zarządu

Dariusz Ogniewski

 

 

 
 


 

 

 

------------------------------------------------------------

 

OGŁOSZENIE

Szanowni Państwo,
w związku z zagrożeniem wywołanym zwiększoną zachorowalnością na chorobę COVID-19, Zarząd T owarzystwa  Budownictwa Społecznego Pułtusk Sp. z o.o.  podjął kroki, mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa, a tym samym zapewnienie Państwu oraz pracownikom Spółki bezpieczeństwa.
W związku z powyższym uprzejmie prosimy, o kontaktowanie się z pracownikami Spółki drogą mailową oraz telefonicznie, ograniczając tym samym przyjazdy do biura Spółki.
Przypominamy także, że całodobowe numery dyżurne wywieszone są w gablotach informacyjnych w każdym budynku oraz dostępne są na stronie internetowej Spółki.
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Załączone pliki:
17sierpnia - zobacz (pobierz)
  • Informację wprowadził(a) do BIP: Administrator
  • Data dodania: 2020-09-22 13:42:28
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-09-23 07:08:58
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
  • Data udostępnienia w BIP: 2015-06-30 00:00:00
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-09-23 07:08:58
  • Liczba odsłon: 850
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 109385]

przewiń do góry